dişçi korkusu

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

dişçi korkusu

Mesaj tarafından huge Bir 21.10.06 20:23

eskiden beri etrafımda hep dişçi korkusu olanlar olmuştur istatistiksel olarak da en korkulam meslekler arasında yer alıyo aranızda da bundan korkan var mı ? ve neden korkunç geliyo (ben hep çok rahat olmuşumdur o koltukta o yüzden başkalarının korkma sebeplerini merak ediyorum)
huge
Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Geri: dişçi korkusu

Mesaj tarafından M-re Bir 03.01.07 0:02

huge demiş ki:eskiden beri etrafımda hep dişçi korkusu olanlar olmuştur istatistiksel olarak da en korkulam meslekler arasında yer alıyo aranızda da bundan korkan var mı ? ve neden korkunç geliyo (ben hep çok rahat olmuşumdur o koltukta o yüzden başkalarının korkma sebeplerini merak ediyorum)
ya cok sukur ole bı korkum yok su an fakat gecmıste jojukken dısım e dolgu yapcakları zaman o Zzzzz sesı benı korkuturdu hele sınıre dokunuyo ya delerken o cok acıtırdı ... genelde ınsanlar 20lık dıslerın cekılmesı yada kanal tedawısınden korkuyolar benım cewremde olye .. ben azı dısımı cektırdım ceken doktorla bayagı eglenmıstık ( ben ıcımden cok saydım sowdum ama ısı geregı onu yapıyodu Very Happy )

Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından vecante Bir 03.01.07 3:10

M-re demiş ki:
huge demiş ki:eskiden beri etrafımda hep dişçi korkusu olanlar olmuştur istatistiksel olarak da en korkulam meslekler arasında yer alıyo aranızda da bundan korkan var mı ? ve neden korkunç geliyo (ben hep çok rahat olmuşumdur o koltukta o yüzden başkalarının korkma sebeplerini merak ediyorum)
ya cok sukur ole bı korkum yok su an fakat gecmıste jojukken dısım e dolgu yapcakları zaman o Zzzzz sesı benı korkuturdu hele sınıre dokunuyo ya delerken o cok acıtırdı ... genelde ınsanlar 20lık dıslerın cekılmesı yada kanal tedawısınden korkuyolar benım cewremde olye .. ben azı dısımı cektırdım ceken doktorla bayagı eglenmıstık ( ben ıcımden cok saydım sowdum ama ısı geregı onu yapıyodu Very Happy )
ben kanal tedavisi olmuştumm inanılmaz acı çekmiştim o yuzden korkuyorum dişçilerdenn Sad yaa hatırlamak bile istemiyorum bide uyuşturmak için damaga igne falan wuruyolar ya o da cok acı weriyooo affraid affraid
vecante

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından M-re Bir 03.01.07 3:24

vecante demıskı : ben kanal tedavisi olmuştumm inanılmaz acı çekmiştim o yuzden korkuyorum dişçilerdenn Sad yaa hatırlamak bile istemiyorum bide uyuşturmak için damaga igne falan wuruyolar ya o da cok acı weriyooo affraid :affraid

falla gecmıs olsun bıdaha olmas umarım ama o ıgne acısı benım cok hosuma gıdıyoo ya ya da fılm cekmek ıcın dıs ıle yanak arasına bısı koyuyolar ya ıc tarafa kucuk fılm seyı sanırım ısmı neyse bımıyom Very Happy onun acısıda cok hosuma gııdıyo mazosıstt ım sanırım Very Happy

Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından vecante Bir 03.01.07 4:15

saol M-re umarım olmas bidaa Sad bide o film cektikleri şey de baya acıtıyo ama igne kadar deil Crying or Very sad bide sen hoşuma gidiyo dedin ya ne diyim şurda bayılcam şimdi as kaldı Shocked
vecante

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından M-re Bir 03.01.07 14:31

vecante demiş ki:saol M-re umarım olmas bidaa Sad bide o film cektikleri şey de baya acıtıyo ama igne kadar deil Crying or Very sad bide sen hoşuma gidiyo dedin ya ne diyim şurda bayılcam şimdi as kaldı Shocked
cidden ya cogu zaman acı hosuma gıdıyo annamadım mesela hmm basket ya da futbol oynayanlar bılır ters hamlelerde oynarken sorun yoktur ama oturunca ayak cekme falan yapar kaslar flan bole bı acı wrır o da hosuma gıden acıladan bırıı ya da hafıf bılek burkulması falannn o ankı acıı ....

Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından huge Bir 03.01.07 18:19

anladık korkmuosun ama mazoşistlik var bencede:twisted:
huge
Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından M-re Bir 03.01.07 18:25

huge demiş ki:anladık korkmuosun ama mazoşistlik var bencede:twisted:
war war ya farkettım bendeee ... nee olcak bole benım halım (: tedawısı war mı acaba?

Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından huge Bir 03.01.07 18:30

M-re demiş ki:
war war ya farkettım bendeee ... nee olcak bole benım halım (: tedawısı war mı acaba?
bilemiorum sadece bu kadar mı abuk zevklerin öyleyse idare edebilirsin yoksa sana bi psikolog bulalım:)
huge
Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından M-re Bir 05.01.07 2:21

huge demiş ki:
M-re demiş ki:
bilemiorum sadece bu kadar mı abuk zevklerin öyleyse idare edebilirsin yoksa sana bi psikolog bulalım:)
hehe ya mesela eger manyak arkadaslar oldugu zamn karsımda JACKASS pArty dusenlıyoruzz :d bılıyosunuz mu bımıyom boyle garıp garıp seyler denıyosun elını zıpbalamak ya da topuguna cuwaldıs sokmaya calısmak gıbı gıbı ...

Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından nepus Bir 08.01.07 19:49

[quote="M-re"]
huge demiş ki:
M-re demiş ki:
hehe ya mesela eger manyak arkadaslar oldugu zamn karsımda JACKASS pArty dusenlıyoruzz :d bılıyosunuz mu bımıyom boyle garıp garıp seyler denıyosun elını zıpbalamak ya da topuguna cuwaldıs sokmaya calısmak gıbı gıbı ...[/quot

jackass'i izlemeye bile dayanamayan biri olarak iyiki sağlık sektöründe değilsin diyorum elinde iğneyle hastaya yaklaşırken yüz ifaden fredy'nin elm sokağında kurbanına yaklaşırkenki gibi olmalı Smile neyse bu arada çuvaldızı batırdın mı gerçekten Shocked
nepus

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından M-re Bir 09.01.07 14:30

[quote="nepus"]
M-re demiş ki:
huge demiş ki:
M-re demiş ki:
hehe ya mesela eger manyak arkadaslar oldugu zamn karsımda JACKASS pArty dusenlıyoruzz :d bılıyosunuz mu bımıyom boyle garıp garıp seyler denıyosun elını zıpbalamak ya da topuguna cuwaldıs sokmaya calısmak gıbı gıbı ...[/quot

jackass'i izlemeye bile dayanamayan biri olarak iyiki sağlık sektöründe değilsin diyorum elinde iğneyle hastaya yaklaşırken yüz ifaden fredy'nin elm sokağında kurbanına yaklaşırkenki gibi olmalı Smile neyse bu arada çuvaldızı batırdın mı gerçekten Shocked
ya daha onceden annem ın ıgnesı batmıstı ayagımaa o gun de denedım oylee cok ıyıı oluyoo bolee uu uu Very Happy tabı bız tw dekıler gıbı abartmıyoruz bı arkadas cok delii Very Happy yanı bole kutu kolayı kafada patlatmayı denedı ascık basardıı gerısı hep bole cok asırı can yakıcı seyler dııl zımbalamak falan Very Happy

Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından nepus Bir 18.01.07 12:22

sınavların bu dönemlik bittiği an evet geçici bir rahatlama var bende cheers başlıkta kastedilen olmasada bende dişçi korkusu başladı yada doğrusunu yazmak gerekirse diş hekimi korkusu evet ben endoculardan çok korkuyorum yaptıkları sınavdan sonra protezdeki diş hekimlerinden korkuyorum labda yaşadıklarımdan sonra ve dekanlıktaki çeşitli branşlardan diş hekimlerinden korkuyorum bizi daha ne kadar kasarlar diye bende dişçi fobisi yoktu bu okula gelmeden önce ama artık korkuyorum ama koltuklarına oturmaktan değil bana yaşatacakları sıkıntıdan affraid
nepus

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından minerjam_86 Bir 01.02.07 18:16

kardesim hiiic sızlanmayn adamn agzı saglıklı olsa kokmaz ve disciye de gtmez,hem o kadarpara kazanıyosunuz hemde sızlanıosunuz,bi porselen dis olmus 150-200 ytl insaf yok sizde yok affraid
minerjam_86

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından huge Bir 01.02.07 18:25

minerjam_86 demiş ki:kardesim hiiic sızlanmayn adamn agzı saglıklı olsa kokmaz ve disciye de gtmez,hem o kadarpara kazanıyosunuz hemde sızlanıosunuz,bi porselen dis olmus 150-200 ytl insaf yok sizde yok affraid
minerjam tebrik ediyorm ancak bu kadar ahkam kesilir foruma gel gel dedik ilk olarak bunu mu yasdındiş hekimliği gerçekten çok emek istio bi şekilde bu yorgunluun bi karsılıı olmalı geçen yıl okadar teselli ettin beni böle mi düşünüodun:o
huge
Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından doxa Bir 01.02.07 18:37

huge demiş ki:
minerjam_86 demiş ki:kardesim hiiic sızlanmayn adamn agzı saglıklı olsa kokmaz ve disciye de gtmez,hem o kadarpara kazanıyosunuz hemde sızlanıosunuz,bi porselen dis olmus 150-200 ytl insaf yok sizde yok affraid
minerjam tebrik ediyorm ancak bu kadar ahkam kesilir foruma gel gel dedik ilk olarak bunu mu yasdındiş hekimliği gerçekten çok emek istio bi şekilde bu yorgunluun bi karsılıı olmalı geçen yıl okadar teselli ettin beni böle mi düşünüodun:o

haklı ama Razz

Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından huge Bir 01.02.07 18:52

doxa demiş ki:
huge demiş ki:

haklı ama Razz
ya tabi öle düşünüo olabilirsiniz ama gerçekten çok zor bi meslek bana sölemişlerdi ben inanmamıstım şimdi de siz bana inanmıcaksınız ama öle o sizin bi porselen diş dediinizin 40 tane aşaması var yapımı saatler sürüo gerçekten bi şekilde bi karsılıının olması lazım
huge
Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından minerjam_86 Bir 03.02.07 18:32

huge demiş ki:
doxa demiş ki:
huge demiş ki:

haklı ama Razz
ya tabi öle düşünüo olabilirsiniz ama gerçekten çok zor bi meslek bana sölemişlerdi ben inanmamıstım şimdi de siz bana inanmıcaksınız ama öle o sizin bi porselen diş dediinizin 40 tane aşaması var yapımı saatler sürüo gerçekten bi şekilde bi karsılıının olması lazım
valla ben onu bunu blmem elbet hakediyodr da soncta kazaniolar ama bzde beles okumuoz oklu bzde kasioz,neticede unıverste bu yangelip yatma yeri diiil(cok politik oldu bu) Twisted Evil
minerjam_86

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından huge Bir 03.02.07 19:31

bilmesem inanıcam çok kasıosun kaç gün gittin okula paso bizim ordaydın
huge
Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından minerjam_86 Bir 03.02.07 19:47

az once huge aradı beni cok kızdı ve bende bu savası bitrme kararı aldm Very Happy
minerjam_86

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından huge Bir 05.02.07 19:10

minerjam_86 demiş ki:az once huge aradı beni cok kızdı ve bende bu savası bitrme kararı aldm Very Happy
sağolasın hayır ben nie savaş başlattın onu da anlamadım ama:)
huge
Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından minerjam_86 Bir 06.02.07 16:01

huge demiş ki:
minerjam_86 demiş ki:az once huge aradı beni cok kızdı ve bende bu savası bitrme kararı aldm Very Happy
kanıma dokunuo du
minerjam_86

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından huge Bir 06.02.07 19:45

minerjam_86 demiş ki:
huge demiş ki:
kanıma dokunuo du
bunu ilk defa sölüosun bana nie kanına dokunuo anlamadm ne biçim arkadassın sen😢 gözükmiim o zaman gözüne belki rahatlarsın
huge
Moderatör
Moderatör

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından minerjam_86 Bir 09.02.07 17:30

huge demiş ki:
minerjam_86 demiş ki:
huge demiş ki:
kanıma dokunuo du
bunu ilk defa sölüosun bana nie kanına dokunuo anlamadm ne biçim arkadassın sen😢 gözükmiim o zaman gözüne belki rahatlarsın
hayııırrrrr pale
minerjam_86

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından eso Bir 27.05.07 20:05

yaa küçükken diş hekimine gitmek benim için ölümdü. bi defasında arkadaşımın biri doktor bana morfin yaptı yaaa demişti iyice korkmuştum morfin faaln diyince Very Happy ben morfin dediği şeyin bildiğimiz anestezi olduğunu doktora gidince öğrendim. haa bi de şu sakşın olayı var bayılıyom ben onlara. hüüüüüüüüüüüpppppppp diye çekiyolarr Very Happy ya eskiden devlet hastanelernde yoktu tükürüyoduk lavaboya bi de hekimler kzııyodu bağırıyodudolgu yaparken aaaa seni mi beklicem donuyo hadi hadi diye otur bi de ağla ona zaten acı çekiyosun Very Happy kim bulduysa bu sakşını çok iyi yapmış Very Happy
eso

Kullanıcı profilini gör

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki